חדשות לוטו של מפעל הפיס

השתתפו בהגרלות הלוטו אונליין

מצא טופס לוטו ישן בכיס החולצה יומיים לפני שפג תוקפו - וזכה ב-26 מיליון דולר

מצא טופס לוטו ישן בכיס החולצה יומיים לפני שפג תוקפו - וזכה ב-26 מיליון דולר


הפנסיונר בן ה-68 נדהם לאחר שבדק באקראי טופס לוטו ישן וגילה שהוא הטופס הזוכה, ושבעוד יומיים יפוג תוקפו. הוא מיהר להנהלת הלוטו של ניו יורק ואסף את 26 מיליון הדולר שחיכו לו: "הייתי צריך לשכנע את עצמי שזה לא חלום"

 

ג'ימי סמית', פנסיונר בן 68 מניו ג'רזי, זכה ב-24 מיליון דולר בלוטו לאחר שמצא טופס שרכש לפני יותר משנה בכיס של חולצה ישנה והגיע לאסוף את הפרס יומיים לפני שפג תוקפו של הכרטיס.


ג'ימי סיפר להנהלת הלוטו בניו יורק שהוא רכש כרטיסי לוטו בחמישים השנים האחרונות, ואף פעם לא מיהר לבדוק את המספרים: "הייתה לי ערימה של כרטיסים בבית, ואחד מהם היה הטופס הזוכה". כשבדק לבסוף את הטופס הזוכה, לא האמין למראה עיניו: "עמדתי שם וחשבתי - 'אני באמת רואה את מה שאני רואה?' הייתי צריך לשכנע את עצמי שזה לא חלום".

 

הזוכה המאושר בחר לקבל את הפרס בתשלומים שיתפרסו על פני 26 שנים. כשנשאל כיצד יבזבז את הכסף, אמר שיתייעץ עם משפחתו לפני שיקבל החלטה. המספרים ששינו את חייו של סמית' הם: 5, 12, 13, 22, 25, 35. הזוכה הגדול ביותר במדינת ניו יורק הוא הארולד דיימונד, שזכה בשנת 2014 ב-326 מיליון דולר.

ניקתה לפסח וגילתה שזכתה ב-7 מיליון ש"ח

ניקתה לפסח וגילתה שזכתה ב-7 מיליון ש"ח


לוטו מפעל הפיס

הזוכה, בת 65, שכחה את הטופס במגירה במטבח וכשניקתה לפסח מצאה את הטופס ושלחה את בנה לבדוק אותו בדוכן הפיס הקרוב לביתה הוא חזר עם הבשורה שתשנה כלכלית את חיי המשפחה

בבוקר יום ראשון, ה-23.4.2017, הגיעה לבית מפעל הפיס, הזוכה ב-7 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-28.3.17. הזוכה, בת 65 מאזור השפלה, סיפרה כי שכחה מהטופס שהיה מונח במגירה במטבח ונזכרה בו כשניקתה לפסח."במהלך הניקיונות של הבית, פתחתי את המגירות ומצאתי דף מקופל, כשפתחתי אותו נזכרתי שזה טופס הלוטו שמילאתי ושכחתי לבדוק", סיפרה.


הזוכה מילאה טופס על סך 29 ₪ ולאחר חופשת הפסח, שלחה הזוכה את בנה בכדי לבדוק את הטופס והוא חזר אליה עם הבשורה המשמחת על הזכייה ב-7 מיליון שקלים. "ברגע שהבן סיפר לי הבנתי שסוף סוף המשפחה יוצאת לחירות כלכלית" ציינה הזוכה.


לזוכה ילדים בוגרים בעלי משפחה ולדבריה מי שייהנו מהזכייה יהיו הנכדים: "אני, כבעלת ניסיון מאוברדראפט חונק והתחייבויות לבנקים, לא אתן לצאצאי להיות עבדים למשכנתא. כל נכד יקבל סכום נכבד לרכישת דירה".


לשאלה מה תמשיך לעשות לאחר הזכייה השיבה: "אני אמשיך לעשות מה שאני עושה כל יום – מתנדבת ומסייעת לאוכלוסייה המבוגרת במקום מגוריי".