שפה:
עברית הגרלה אונליין עברית

מי אנחנו

סמארט ווינרס הוקמה ב-2008 ותוך זמן קצר צברה מוניטין של אמון ושקיפות מצד קהילת משתתפי ההגרלות אונליין. אנו מציעים לכם את ההזדמנות להשתתף במגוון רחב של הגרלות מפעל הפיס. מחפשים הזדמנות להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם באופן משמעותי? נצלו את משחקי הלוטו הקבוצתיים הרבים שיצרנו במיוחד בשביל זה. בין אם אתם מהמרים כיחיד או כחלק ממשחק קבוצתי, תוכלו ליהנות ממשחקים מובילים כמו לוטו, צ'אנס, 123, KENO ועוד! שחקו בכל מקום ובכל זמן שמתחשק לכם!

אודות החברה

מטרתנו העיקרית בחברת סמארט ווינרס היא להעניק לכם חוויה מהנה וקלה לשימוש, דבר נדיר בתחום ההגרלות אונליין. הקדשנו שנה שלמה למחקר ופיתוח. עבדנו עם שחקנים ותיקים כדי לעצב אתר אינטרנט ידידותי יותר למשתמש. הזמנו מתמטיקאים כדי לפתח את מערכת סמארט פליי הבלעדית. בלחיצת כפתור, מערכת Smart Play בוחרת עבורכם באופן אוטומטי את צירופי המספרים בעליי סיכויי הזכייה הגבוהים ביותר. בנוסף שכרנו את מפתחי התוכנה הטובים ביותר על מנת להבטיח שהאתר כולו יתפקד כמו מנוע מכוון היטב.

זכויות היוצרים על השם המסחרי סמארט ווינרס ועל כל תוכן האתר הנוכחי שייכות ל- א.ד. סמארט מערכות אחזקה בע"מ. כל הזכויות שמורות. אנו חברה עצמאית והשירותים המוצעים אינם בפיקוח, בשליטה או בניהול של מפעל הפיס. אנו לא מציגים את עצמנו כמפעל הפיס באתר האינטרנט שלנו. כתובת המשרדים שלנו: רוטשילד 45, ראשון לציון.

האבטחה שלנו

ביחרו את המספרים הזוכים שלכם בביטחון. זה קל, מהנה, מוגן ובטוח. מערכות ההצפנה המתקדמות ביותר מאבטחות את פרטי החשבון שלכם וכל עסקה שתעשו. אנו עומדים בדרישות התקן PCI-DSS באופן מלא. זה אומר שאנו דבקים בהנחיות המחמירות הנדרשות על ידי תקן אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי האשראי (Payment Card Industry Data Security Standard). בנוסף, כל השרתים שלנו מוגנים על ידי Comodo, חברה בינלאומית מובילה ופורצת דרך בתחום אבטחת המידע באינטרנט עם יותר מ-25 מיליון משתמשים בכל רחבי העולם.

Smart Winners חברה בינלאומית

חברת סמארט ווינרס פעילה בלמעלה מ-20 מדינות. מטרתה היא להגדיל את סיכויי הזכייה של לקוחותיה ב-40 משחקי הלוטו הטובים בעולם. היא עושה זאת בעזרת שיטה מתמטית ייחודית וחדשנית, שהוכיחה את עצמה כמנצחת בתחום ההגרלות אונליין.

חדשות

עברית הגרלה אונליין עברית Русский - Изр הגרלה אונליין Русский - Изр

ההגרלות הבאות בעלות הזכיות הגבוהות ביותר. כנסו אליהן ותגדילו את הסיכויים שלכם לזכות בגדול: