שפה:
עברית הגרלה אונליין עברית

בחירה חכמה

לפעמים נדמה שבכל משחק לוטו מוגרלים רק מספרים אקראיים, אבל זה לא כך במציאות. סטטיסטית, ככל שעובר הזמן, מספרים מסוימים מוגרלים יותר מאחרים. זה נכון גם לגבי צירופי מספרים. אם רק הייתם הופכים לגאוני מתמטיקה ומצטיידים במחשב על, אולי הייתם מצליחים לעלות על הסטטיסטיקה הזו.


ובכן, לנו יש דרך הרבה פחות מסובכת לעשות זאת. סמארט ווינרס מפשטת את התהליך במיוחד בשבילכם. אפשר לומר שאתם הופכים לגאוני מתמטיקה בלי לעשות תואר באוניברסיטה.

כיצד עובד המודל הסטטיסטי Smart Play?

אנחנו לא יכולים לחשוף יותר מדי פרטים. הם מהווים סוד שמור היטב. אפילו אם מעט אינפורמציה תדלוף החוצה, הנתונים הסטטיסטיים האלה כבר לא יהיו רלוונטים. אז כדי לתת לכם סיכויים לזכות, עלינו לשמור על שפתינו חתומות. למרות זאת, אנו יכולים לחשוף מעט דוגמאות בסיסיות לצירופי מספרים. תוכלו למצוא אותן בפסקה הבאה.


אנו יכולים לספר לכם שמאגר המידע של Smart Play מלא עד אפס מקום בכל הנתונים הסטטיסטיים הנחוצים שמתעדכנים אחרי כל הגרלה. באופן הזה האינפורמציה שלנו תמיד רלוונטית. האלגוריתמים בהם משתמשת תוכנת Smart Play, יכולים להגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם לזכות בפרס הגדול! נצלו את ההזדמנות ש - Smart Play מעניקה לכם, והמספרים שלכם ייבחרו בשבילכם באופן אוטומטי בהתאם לנתונים הסטטיסטיים העדכניים ביותר שבידינו.

מדוע צירופי המספרים כל כך חשובים

הסיכויים להגריל צירופי מספרים מסוימים כמנצחים הם די נמוכים. לדוגמה, לא יהיה קל לבחור את המספרים, כך שכולם יצאו אי זוגיים או להיפך,- כולם זוגיים. הם פשוט לא צצים לעיתים תכופות מספיק בשביל להמר עליהם ולסכן את הכסף שלכם. החישובים הסטטיסטיים שלנו מראים, שעל צירופי המספרים המוצלחים ביותר להיות ביחס של 2/4: שני כדורים זוגיים, ארבעה כדורים אי זוגיים, 4/2: ארבעה כדורים זוגיים, שני כדורים אי זוגיים, ו-3/3: 3 כדורים זוגיים ו-3 אי זוגיים. עם זאת, זה לא כל מה שדרוש על מנת לזכות.


Smart Play לוקחת בחשבון גם מספרים "גבוהים", "אמצעיים", ומספרים "נמוכים". לדוגמה: מתוך 37 מספרים, המספרים 1-12 משויכים לשליש הנמוך, המספרים 13-24 נחשבים לאמצעיים, והמספרים 25-37 שייכים לשליש העליון. למעלה מ-82% מתוך כל הגרלות הלוטו כוללות את הצירופים הבאים:

כאשר משלבים את ארבעת הצירופים האלה עם חוק ה - 2/4, 4/2, 3/3, העניין הופך למסובך מהר מאוד, וכמובן שבסופה של כל הגרלה צריך לחשב את כל הנתונים הסטטיסטיים מחדש. זו הסיבה ששימוש ב-Smart Play מהווה הימור טוב עבורכם. Smart Play תמיד תברור את צירוף המספרים בעל הסיכויים הגבוהים ביותר להגרלה הבאה.

ההגרלות הבאות מתקרבות מהר! זה הזמן לבחון את מודל ה-Smart Play! השתמשו בו במשחקים שתבחרו על מנת להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם.